Recenzie Microlab

Krasny zvuk

Overený zákazník BS ACOUSTIC Overený zákazník

Pridané: 29. decembra 2021

Zakúpený v BS ACOUSTIC

Hrá to krásne, čisto. Za tie peniaze je to v poriadku.

Overený zákazník BS ACOUSTIC Gedela

Pridané: 30. novembra 2021

Zakúpený v BS ACOUSTIC

Som prekvapený z kvality a čistoty zvuku,odporúčam

Ju Lo Ju Lo

Pridané: 25. júla 2017

• nizka cena
  • super kvalita
  • vynikajuce bassy
  • vykon postacujuci do bytu

Vynikajuce reproduktory za skvelu cenu. Užastne sa mi cez ne počuva hudba hlavne elektronicka, ku ktorej su bassy neodmyslitelnou sučastou. Plus vykon a hlasitost pri ktorom to krasne cely byt (2izb) ozvučni a vynikajuco sa mi popritom upratuje takže vrelo odporučam ! Byvam v panelaku a pokial mate v poriadku susedov, ktorí sa nanu nebudu stale stažovat tak odporučam ešte viac ;-).

Anonym Anonym

Pridané: 2. mája 2016

• dizajn
  • subwoofer ciste basy ziadne prebasovane falosne zvuky
  • za 50 euro asi naj co sa tyka zvuku woofera, a to som uz mal nie jednu 2.1 zostavu
  • na hudbu su vyšky velmi usičane ale pri filmoch a hrach to nevadi, stredy su celkom v dobre
  • vyškovy repro. len na okrasu
  • niekomu moze vadit ovladanie na subwooferi ale ja mam externu zvukovku.

co sa tyka kategorie 50 euro jedna z naj. moznosti, subwoofer je postaveny na jednej z neobvyklich technologii z vnutra je bedna predelena na poli reprak je otočeny ku casti v ktorej je bassreflex, druha polovica je hlucha, vysledkom je dvojnasobne zvyraznenie najnizzich frekvencii, na to aby to fungovalo musi byt bedna presne vypocitana a dôrazne poskladana, je to ale trochu narocne na akustiku najlepsie to znie vo väcsej miestnosti napriklad v obyvacke pri tv.

Zobrazujem 1 - 6 zo 6 recenzií